wtorek, 5 kwietnia 2011

Szanowni Państwo!

W tym roku obchodzimy dziesięciolecie obecności knura PIC408 na polskim rynku … Wydajność tuszy i jakości mięsa jego potomstwa wyznaczyły standard tucznika na długie lata.
My jednak zadaliśmy sobie pytanie … Czy można jeszcze lepiej?
Dziś możemy odpowiedzieć na nie twierdząco! Nadchodzi jego następca PIC426, który jest wynikiem wielu lat selekcji w naszym Centrum Genetycznym w Niemczech.
Jakie cele przyświecały powstaniu nowego produktu?
PIC426 to bezstresowy knur (NN) o wybitnej budowie stworzonej na potrzeby wyceny AutoFom, spełniający wszystkie oczekiwania hodowców poszukujących jednolitych tusz o bardzo wysokiej mięsności. Nie zapomnieliśmy także o Państwa życzeniach kierowanych pod kątem jego poprzednika.  PIC426 będzie rósł jeszcze szybciej, będzie dłuższy, a od jego potomstwa ciężko będzie oderwać wzrok …

W poniższym blogu postaramy się na bieżąco odpowiadać na wszystkie nurtujące Państwa pytania dotyczące nowego produktu a także informować o wszystkich ciekawostkach i nowościach dostępnych w ofercie PIC.

Zapraszamy do komentowania i zadawania pytań …

Zespół PIC PolskaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kim Jesteśmy?

Moje zdjęcie
Warszawa, Poland
Kontakt tel: 022 5695740 email: polskainfo@genusplc.com PIC to firma hodowlana wykorzystująca wiodace technologie w sektorze trzody chlewnej w celu obnizenia kosztów produkcji wysokiej jakosci chudego miesa. Doskonalimy ważne ekonomicznie i produkcyjnie cechy tuczników, tak by hodowca zawsze osiągał "zdrowy zysk!".